This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach

Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach

Kiedy 2010-03-26
od 10:00 do 17:00
Gdzie Katowice, Qubus Hotel Prestige, ul. Uniwersytecka 13
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

eis_logo   fewe_logo_1

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, że 26 marca 2010 r. w Katowicach (Qubus Hotel Prestige, ul. Uniwersytecka 13, sala Turkusowa III) odbędzie się bezpłatne szkolenie pn. „Efektywne i przyjazne wykorzystanie energii w budynkach. Jak poprawić jakość powietrza lokalnie i globalnie? Ocena projektów dot. OZE w programie Retscreen”.

retscreen_logo

Szkolenie jest organizowane w ramach projektu edukacyjnego Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii pt. „Doskonalenie poziomu edukacji w samorządach terytorialnych w zakresie zrównoważonego gospodarowania energią i ochrony klimatu Ziemi” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego,  Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz w ramach projektu „PEPESEC – Partnerstwo w planowaniu energetycznym narzędziem dla realizacji zrównoważonej energii w miastach i gminach” finansowanego ze środków "Intelligent Energy Europe".

 eog_logo  nor_logo

 pepesec_logo

iee_logo


Celem spotkania jest doskonalenie wiedzy i wdrażanie zarządzania energią i środowiskiem w obiektach samorządów terytorialnych. Szkolenie z zakresu termomodernizacji i wykorzystania odnawialnych źródeł energii jest adresowane w szczególności do administratorów budynków użyteczności publicznej oraz właścicieli budynków, a także wszystkich osób zainteresowanych problematyką.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona. O udziale w szkoleniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.
 
Pliki do pobrania:

Program szkolenia >>>

Karta zgłoszeniowa >>>

__________________________________________________________________________________________

Więcej informacji na temat szkolenia udziela:

Anna Bogusz
Fundacja na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii w Katowicach
ul. Rymera 3/4
40 - 048 Katowice
tel./fax 32 203 51 14
www.energiaisrodowisko.pl
www.fewe.pl