This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej

Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej

Szanowni Państwo, Członkowie Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej. Na dzień 18 września 2019 r. w siedzibie Śląskiego Związku Gmin i Powiatów w Katowicach przy ul. Kościuszki 43/5 ustalono kolejne posiedzenie Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej.
Kiedy 2019-09-18
od 10:00 do 12:30
Gdzie Katowice
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z podsumowaniem wyjazdowego posiedzenia Komisji z dnia 25-26 czerwca i przygotowanie projektu stanowiska Zarządu Związku dot. planowania energetycznego i związanych z tym procesem dokumentów strategicznych.

Omawiany też będzie projekt planu działań miasta Katowice w ramach projektu MOLOC tj. system monitoringu nośników energii i wody w budynkach użyteczności publicznej miasta Katowice oraz utworzenie punktu konsultacyjnego dla mieszkańców.

Z uwagi z ograniczoną liczbą miejsc na sali konferencyjnej w siedzibie Związku uprzejmie prosimy o potwierdzenie Państwa obecności na posiedzeniu Komisji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej związku: https://silesia.org.pl formularze w zakładce "Zgłoszenie udziału" w terminie do dn. 16 września 2019 r. (poniedziałek).

Serdecznie zapraszamy do udziału w posiedzeniu. 


SZGP moloc.jpg