This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Loteria dla użytkowników aplikacji ecoGator!

Loteria dla użytkowników aplikacji ecoGator!

Właśnie uruchomiliśmy loterię dla wszystkich użytkowników naszej bezpłatnej aplikacji ecoGator! Do wygrania jest jeden z trzech smartfonów FairPhone2, o wartości 520 euro każdy.
Kiedy 2016-01-25 08:50 do
2016-01-31 23:55
Gdzie Polska
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Dlaczego Ecogator?

Efektywność energetyczna wielu produktów uległa w ostatnich latach znacznej poprawie, jednak ich asortyment stale się powiększa, a tym samym obraz rynku staje się coraz bardziej skomplikowany. Ponadto, dzięki internetowi, konsumenci mają szeroki dostęp do informacji, co znacząco wpływa na podjęcie decyzji o zakupie. Mogą bowiem sprawdzić i porównać produkty w zaciszu domowym, co zastępuje poniekąd usługę doradczą w sklepie. Czasami jednak konsumenci mogą poczuć się przytłoczeni nadmiarem informacji, szerokim wyborem produktów. Nasza kampania myEconavigator ma na celu wypełnienie tej luki poprzez dostarczenie niezależnego wsparcia z wykorzystaniem nowoczesnych środków komunikacji, co przełoży się na podjęcie właściwej i przemyślanej decyzji o zakupie energooszczędnych produktów. Kampania jest realizowana od kwietnia 2013 r. przez  dwunastu partnerów z dziesięciu krajów europejskich. W Polsce za przebieg działań projektowych odpowiada Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii.

Wzięcie udziału w loterii jest bardzo proste:

  • Uruchom aplikację ecoGator lub pobierz ją bezpłatnie ze sklepu Android lub iOS,
  • zbierz 50 punktów (np. odpowiadając poprawnie na przynajmniej jedno pytanie w quizie)
  • zgłoś swój udział w loterii wedle schematu: kliknij na Strona domowa / mój ecoGator / Nagroda - informacje / Wpisz Twój e-mail / Potwierdź udział.

 
Zgłoszenia są przyjmowane do 31 stycznia 2016 r.

Zasady i warunki udziału w konkursie przedstawione są na stronie www.ecogator.fewe.pl/aplikacja-mobilna/konkurs-ecogator-loteria/

Życzymy powodzenia!

 

  fewe