This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Oszczędzaj energię i środowisko

Oszczędzaj energię i środowisko

 

fewe_logo        katowice_logo

 
W ramach współpracy z Fundacją na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii w Katowicach oraz korzystając z możliwości miasta Katowice w zakresie promocji zachowań energooszczędnych, uprzejmie informujemy, że od 20.10.2010 r. w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Rynek 13 oraz w Wydziale Rozwoju Miasta przy ul. Warszawskiej 4 wystawiona została ogólnodostępna broszura pn: „Oszczędzaj energię i środowisko”.

Publikacja wykonana została w ramach realizacji projektu „Doskonalenie poziomu edukacji w samorządach terytorialnych w zakresie zrównoważonego gospodarowania energią i ochrony klimatu Ziemi” dzięki wsparciu udzielonemu przez Islandię, Liechtenstein i Norwegięze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz Norweskiego Mechanizmu Finansowego.

 

EIS_PROJ

 
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z ww. publikacją zawierającą kompendium wiedzy na temat poprawy efektywności energetycznej budynków oraz wykorzystywanych maszyn i urządzeń. Więcej informacji o projektach znajdziecie Państwo na stronie http://www.energiaisrodowisko.pl/

 

eis

 

Dla wszystkich preferujących elektroniczną wersję dokumentacji polecamy:

 

Informacja >>>

Broszura >>>