This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Planowanie energetyczne - Aspekty prawne i obowiązki JST

Planowanie energetyczne - Aspekty prawne i obowiązki JST


eog_logo   eis_logo   katowice_logo   fewe_logo_1   pepesec_logo

Szanowni Państwo,
 
Uprzejmie informujemy, że wszystkie prezentacje ze szkolenia, które odbyło się 26 maja 2010 r. w sali sesyjnej (p. 209) Urzędu Miasta w Katowicach (ul. Młyńska 4) pn. „Aspekty prawne i obowiązki samorządów terytorialnych w zakresie planowania energetycznego" udostępnione są na stronie:

http://www.energiaisrodowisko.pl/konferencje-szkolenia-wydarzenia/materialy-szkoleniowe-26-maj-2010-r 

2010-05-26_1

Fot. Urząd Miasta Katowice

Szkolenie zorganizowane było w ramach projektu edukacyjnego Fundacji na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii pt. „Doskonalenie poziomu edukacji w samorządach terytorialnych w zakresie zrównoważonego gospodarowania energią i ochrony klimatu Ziemi” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego, Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz w ramach projektu „PEPESEC – Partnerstwo w planowaniu energetycznym narzędziem dla realizacji zrównoważonej energii w miastach i gminach” finansowanego ze środków "Intelligent Energy Europe". 

2010-05-26_2

Fot. Urząd Miasta Katowice

Celem spotkania było pogłębienie świadomości w zakresie planowania energetycznego, dostarczenie podstawowych wiadomości na temat planowania energetycznego w gminach, wprowadzenie w praktyczne aspekty sporządzania planów energetycznych, a także dostarczenie gminie informacji pozwalających na ograniczenie kosztów związanych ze sporządzeniem planu energetycznego.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentacjami.


_