This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / "Aktywizacja gminy za pomocą innowacyjnej energetyki rozproszonej"

"Aktywizacja gminy za pomocą innowacyjnej energetyki rozproszonej"

Instytut Techniki Cieplnej oraz Instytut Elektroenergetyki i Sterowania Układów Politechniki Śląskiej jak również Fundacja na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii mają zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt. „Aktywizacja gminy za pomocą innowacyjnej energetyki rozproszonej”, która odbędzie się w dniu 17 czerwca 2011 r.
Kiedy 2011-06-17
od 12:00 do 17:00
Gdzie Gliwice, Centrum Edukacyjno - Kongresowe, ul. Konarskiego 18B
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Konferencja jest kontynuacją wcześniej organizowanych w Rybniku, a następnie w Gliwicach, seminariów na temat komunalnej polityki ekoenergetycznej. Przeznaczona jest ona dla pracowników zatrudnionych w urzędach gmin, producentów i dystrybutorów energii elektrycznej, ciepła i gazu, wytwórców i dystrybutorów urządzeń dla ekoenergetyki komunalno-bytowej, a także pracowników zakładów oczyszczania i zagospodarowania odpadów, przedstawicieli biznesu oraz projektantów, naukowców i studentów.

 

itc_logo    iesu_logo    fewe_logo

 

W trakcie konferencji zostanie omówiony problem aktywizacji gminy, możliwej do uzyskania w wyniku wdrożenia zaawansowanych technologii energetyki rozproszonej i wykorzystania lokalnych zasobów wiejskich i miejskich. Rezultaty konferencji będą mogły być użyteczne przy opracowywaniu perspektywicznych planów rozwoju gmin.

Ponadtodadzą możliwości realizacji zobowiązań wynikających z pakietu energetyczno-klimatycznego
(3x20) w strategicznych działaniach przedsiębiorstw korporacyjnych. Cykl wykładów poświęcony będzie prezentacji poglądów dotyczących innowacyjnych technik energetyki rozproszonej, dyskusji na temat możliwości pozyskania środków, zasad zarządzania obiektami komunalnymi oraz wpływowi energetyki na rozwój społecznogospodarczej gmin. Miejscem obrad będzie Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej.

Udział w planowanej konferencji jest bezpłatny. W ramach spotkania uczestnicy otrzymają komplet materiałów konferencyjnych, w których zawarte będą streszczenia przedstawionych referatów i prezentacji.

_______________________________________________________________________________________

ADRESY DO KORESPONDENCJI I KONTAKTU Z ORGANIZATORAMI
KOMITET ORGANIZACYJNY
INSTYTUT TECHNIKI CIEPLNEJ
ul. Konarskiego 22, 44-100 Gliwice
Tel. +48 32 237 26 50, fax +48 32 237 28 72
e-mail: joanna.sas@polsl.pl