This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Drugi nabór wniosków w ramach Programu „KAWKA” coraz bliżej

Drugi nabór wniosków w ramach Programu „KAWKA” coraz bliżej

Program Kawka to wspólny Program realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej i wojewódzkie fundusze ochrony środowiska i gospodarki wodnej, który ma na celu ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza atmosferycznego. Łącznie na realizację programu przewidziano wydatkowanie 800 mln złotych (400 mln ze środków Narodowego Funduszu oraz 400 mln ze środków wojewódzkich funduszy).

W I etapie Programu w województwie śląskim dofinansowanie uzyskały 22 zadania których łączny koszt to ok. 32 mln zł, a przyznane dofinansowanie wyniosło blisko 22 mln (12 mln Narodowy Fundusz, ok. 10 mln Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki wodnej w Katowicach).

W dniu 18.03.2014 r. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłosił – skierowany do wojewódzkich funduszy - nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych w ramach programu priorytetowego pn. „Poprawa jakości powietrza Część 2) KAWKA – Likwidacja niskiej emisji wspierająca wzrost efektywności energetycznej i rozwój rozproszonych odnawialnych źródeł energii”! 

..."

_______________________________________________________________________________________________

Więcej informacji na stronie: http://www.wfosigw.katowice.pl/index.php/aktualnosci/1233-drugi-nabor-wnioskow-w-ramach-programu-kawka-coraz-blizej