This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2011

Jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2011

Zapraszamy do udziału w dwudziestej, jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA, które odbędą się w Poznaniu w dniach 11-14 stycznia 2011.
Kiedy 2011-01-11 09:00 do
2011-01-14 16:00
Gdzie Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Tematem przewodnim targów Budma 2011 będzie „Zrównoważone budownictwo - Inwestycja w przyszłość". Zrównoważony rozwój jest jednym z najważniejszych i najbardziej aktualnych zagadnień we wszystkich dziedzinach działalności człowieka i funkcjonowania gospodarki. „Zrównoważone budownictwo" to świadome kierowanie się zasadami ekonomii, ekologii i ergonomii w budownictwie, mające na celu optymalizację sprawności energetycznej budynku, zapewnienie bezpieczeństwa, komfortu i funkcjonalności użytkowej oraz zminimalizowanie skutków oddziaływania na środowisko naturalne.

 

budma2011_logo

 

Targi Budma 2011 stanowią ważne źródło wiedzy na temat energooszczędnych technologii oraz możliwości pozyskiwania środków na ich wdrażanie. Podczas wydarzenia organizowanego przez Wielkopolską Agencję Zarządzania Energią i MTP przy współudziale Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego  oraz Centrum Usług Techniczno-Organizacyjnych Budownictwa PZITB, mowa będzie m. in. o błędach popełnianych przy projektowaniu budynków użyteczności publicznej, skutkujących obniżeniem ich efektywności energetycznej, termomodernizacji budynków istniejących, jak również możliwości zastosowania technologii budownictwa energooszczędnego. Problematyka energooszczędności omówiona zostanie m. in. na przykładzie hal sportowych, szkół czy budynków wyższych uczelni.

_________________________________________________________________________________________________

 

Więcej informacji na temat targów znajdą Państwo na stronie http://www.budma.pl/pl/