This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej

Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej

Szanowni Państwo, Członkowie Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej na dzień 24 października 2018 r. godz.11.00 w siedzibie Śląskiego Związku Gmin i Powiatów w Katowicach przy ul. Kościuszki 43/5 odbędzie się kolejne posiedzenie Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej.
Kiedy 2018-10-24
od 11:00 do 13:00
Gdzie Katowice
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Posiedzenie będzie poświęcone następującym tematom:

 

1. IV Dni Energii Miasta Katowice i odbywająca się w ich ramach konferencja „Black to green” - podsumowanie konferencji – temat przedstawi p. Daniel Wolny,UM Katowice.

2. Rezultaty dotychczasowej pracy Regionalnej Rady ds. Energii oraz obszary tematyczne, którymi zajmowała się Rada w przeciągu ostatnich pięciu lat – temat przedstawi p. Bożena Herbuś.

3. Procedura aktualizacji Założeń do planu zaopatrzenia w ciepło energię elektryczną i paliwa gazowe oraz cele i zawartość dokumentu z punktu widzenia współautora opracowania – temat przedstawi p. Bożena Herbuś.

4. Podsumowanie działalności Komisji w kadencji 2014 – 2018 oraz wyeksponowanie najważniejszych obszarów działalności na kolejne lata (kadencja 2018 – 2023) – temat przedstawi p. Bożena Herbuś.


 SZGP 

 

Prosimy o potwierdzenie Państwa obecności na posiedzeniu Komisji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: www.silesia.org.pl/formularze w zakładce „Zgłoszenia udziału” w terminie do dn.  22 październik 2017 r. (poniedziałek).