This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej - Sprawozdanie z PGN

Komisja ds. Lokalnej Polityki Energetycznej - Sprawozdanie z PGN

Szanowni Państwo, Członkowie Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej. Na dzień 27 kwietnia 2016 r. w siedzibie Śląskiego Związku Gmin i Powiatów w Katowicach przy ul. Kościuszki 43/5 ustalono kolejne posiedzenie Komisji ds. Lokalnej Polityki Energetycznej
Kiedy 2016-04-27
od 11:00 do 13:00
Gdzie Katowice, SZGiP
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Posiedzenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z gospodarką niskoemisyjną oraz zaopatrzeniem w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe.

Podczas posiedzenia Wiceprzewodniczący Komisji - p. Daniel Wolny, Kierownik Referatu Zarządzania Energią Urzędu Miasta Katowice, omówi materiały dot. sprawozdania z realizacji „Założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe dla miasta Katowice” oraz „Planu gospodarki niskoemisyjnej dla miasta Katowice”.

Na komisji przedstawione zostanie również sprawozdanie z debaty pt. „Smog w województwie śląskim – jak uchronić mieszkańców przed tym zjawiskiem?”, organizowanej przez Marszałka Województwa Śląskiego dn. 15 kwietnia br. w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym zaproszeniu.

W uwagi z ograniczoną liczbą miejsc na sali konferencyjnej w siedzibie Związku uprzejmie prosimy o bezwzględne potwierdzenie Państwa obecności na posiedzeniu Komisji poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: http://silesia.smartforms.pl/formularz/formularz-zg-oszenia-udzia-u-w-posiedzeniu-komisji-ds-lpe-w-dn-27-kwietnia-2016-r-w-katowicach w terminie do dn. 25 kwietnia br. (poniedziałek).


 SZGiP_1