This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Konferencja "Efektywność energetyczna jako instrument obniżania rachunków samorządów oraz poprawy jakości środowiska"

Konferencja "Efektywność energetyczna jako instrument obniżania rachunków samorządów oraz poprawy jakości środowiska"

Konsekwentnie po raz drugi Ambasada Francji w Polsce i jej partnerzy organizują konkurs ECO-MIASTO, który wyróżnia najbardziej aktywne polskie samorządy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Ta inicjatywa obejmuje również cykl seminariów tematycznych, sprzyjających wymianie dobrych praktyk między francuskimi i polskimi samorządami lokalnymi, nawiązywaniu współpracy partnerskiej z myślą o udziale w projektach europejskich oraz realizacji konkretnych działań, które poprawią jakość życia mieszkańców.
Kiedy 2015-06-18
od 09:00 do 14:00
Gdzie Katowice, MCK, ul. Olimpijska 4
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Pierwsze takie seminarium odbędzie się w Katowicach 18 czerwca 2015 r. i dotyczy efektywności energetycznej. Drugie będzie miało miejsce 24 czerwca 2015 r. w Lodzi na temat gospodarki wodnej.

Ambasada Francji w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w tym wydarzeniu pn: „Efektywność energetyczna: jako instrument obniżania rachunków samorządów oraz poprawy jakości środowiska”. Omówione zostaną poszczególne instrumenty francuskiej i polskiej polityki mające na celu optymalizację konsumpcji energetycznej, przedstawione też zostaną istniejące w Polsce instrumenty finansowe przeznaczone dla samorządów terytorialnych. Udział w seminarium jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych osób.

Udział w konkursie ECO-MIASTO jest również bezpłatny i adresowany do wszystkich władz miejskich lub związków miast polskich, które wypełniły i odesłały trzy kwestionariusze dostępne na stronie http://www.eco-miasto.pl. Tam również znajdą Państwo regulamin konkursu.

ECO-MIASTO  logo_KTW