This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / Seminarium "Współpraca samorządów lokalnych i energetyki zawodowej na rzecz zrównoważonego rozwoju energetycznego”

Seminarium "Współpraca samorządów lokalnych i energetyki zawodowej na rzecz zrównoważonego rozwoju energetycznego”

Uprzejmie informujemy, iż w dn. 26 listopada 2015 r. (czwartek) odbędzie się organizowane przez Izbę Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii we współpracy ze Stowarzyszeniem Gmin Polska Sieć "Energie Cities" seminarium pn. "Współpraca samorządów lokalnych i energetyki zawodowej na rzecz zrównoważonego rozwoju energetycznego”.
Kiedy 2015-11-26
od 10:00 do 15:00
Gdzie Katowice
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Seminarium odbędzie się w Katowicach (ul. Siemianowicka 60, sala konferencyjna TAURON-Ciepło), rozpoczęcie o godz. 10.00. 

Seminarium organizowane jest w ramach cyklu seminariów i warsztatów ukierunkowanych na praktyczne wdrożenie planów gospodarki niskoemisyjnej, przyjętych w wielu miastach. Cykl ten organizowany jest przez Stowarzyszenie Gmin Polska Sieć „Energie Cites” oraz Izbę Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii. W załączeniu znajduje się pismo przewodnie w tej sprawie.

Prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa do dnia 24.11.2015 r. na adresy Izby Energetyki Przemysłowej i Odbiorców Energii: iep@iep.org.pl  i michniowski.sekretariat@um.bielsko.pl.

 

<<< ZAPROSZENIE >>>

 

<<< PROGRAM >>>

 

 IEP_LOGO.jpg   POLSKA SIEC EC.jpg