This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Informacje bieżące / "Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat"

"Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat"

Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju we współpracy z Fundacją na rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii zapraszają do udziału w warsztatach szkoleniowo–informacyjnych na temat energetyki przyjaznej środowisku, które odbędą się 24 listopada 2011 w Katowicach.
Kiedy 2011-11-24
od 10:00 do 17:00
Gdzie Katowice, Hotel Katowice, Al. Korfantego 9
Dodaj wydarzenie do kalendarza vCal
iCal

Warsztaty są elementem realizowanego przez Instytut na rzecz Ekorozwoju przedsięwzięcia pod nazwą „Z energetyką przyjazną środowisku za pan brat”.

 

fewe_logo_2      ine_logo

 

Celem warsztatu jest zapoznanie uczestników z dorobkiem w zakresie energetyki przyjaznej środowisku oraz pokazanie praktycznych możliwości ich rozwoju w województwie śląskim oraz opolskim. Podstawę do szerokiej dyskusji stanowić będą prezentacje dotyczące zarówno problematyki regionalnej, jak i ogólnokrajowej w kontekście zobowiązań unijnych. Zostanie ona przeprowadzona taką metodą, aby każdy mógł zabrać głos.

Uczestnicy warsztatów będą mieli również okazję zapoznać się z wydanymi przez Instytut na rzecz Ekorozwoju, we współpracy z Krajową Agencją Poszanowania Energii oraz Instytutem Energetyki Odnawialnej, w ramach projektu, 11 broszurami oraz 10 ulotkami. Otwarta zostanie również mikro wystawa plakatów tematycznych.

Wyniki dyskusji w połączeniu z dorobkiem projektu zostaną zebrane i przedstawione władzom wojewódzkim tak by mogły być wykorzystane  w pracach programowych związanych z przyszłą perspektywą finansową Unii Europejskiej na lata 2014-2020.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 23 listopada 2011r. poprzez wysłanie załączonej karty zgłoszeniowej.

Serdecznie zapraszamy!


Program >>>

Karta zgłoszeniowa >>>

_____________________________________________________________________________________

Projekt dofinansowany przez:nfosigw_logo