This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / Przydatne narzędzia / Aplikacja ecoGator

Aplikacja ecoGator

 

Chcesz oszczędzać energię i pieniądze w łatwy i dostarczający radości sposób? Jesteś zainteresowany możliwością otrzymywania porad i zaleceń w czasie podróży, czekając na autobus, czy też po prostu siedząc w fotelu?  Masz zamiar dokonać zakupu telewizora lub sprzętu AGD, ale nie jesteś pewien czy są to najbardziej energooszczędne produktu dostępne na rynku?

Jeżeli odpowiedź na przynajmniej jedno z tych pytań brzmi TAK, to mamy odpowiednie narzędzie dla Ciebie! Zespół ekspertów z 10 krajów rozwija bezpłatną aplikację "ecoGator", która wspomoże Cię w codziennym oszczędzaniu energii i pieniędzy. 

Aplikacja "ecoGator" prezentuje najbardziej efektywne produkty dostępne na rynku (tryb pomocy zakupowej) oraz porady nt. ekologicznego stylu życia (tryb codzienny).

Tryb pomocy zakupowej: Aplikacja jest Twoim osobistym asystentem, który wspomoże Cię w wyborze energooszczędnych urządzeń. Jeżeli szukając nowej lodówki czy pralki jesteś nieco zagubiony wśród wszechobecnych etykiet energetycznych masz ecoGatora! Wystarczy zrobić zdjęcie etykiety wybranego przez Ciebie urządzenia, a otrzymasz informacje o jego efektywności energetycznej, które możesz zatrzymać w schowku. Jest to pierwsza aplikacja, umożliwiająca odczytywanie i przetwarzanie etykiety energetycznej przy użyciu wbudowanego w smartfona aparatu fotograficznego.  

Tryb codzienny: aplikacja pomoże Ci oszczędzać energię i pieniądze każdego dnia. Czytaj nasze porady, wskazówki, weź udział w zabawie quizowej, otrzymuj tygodniowe wiadomości.

ecogatorecogator 2ecogator 3

Fot. Sklep Google Play

 

Bezpłatna aplikacja dostępna jest:

app store logogoogle play logo